Spousty sněhu na Kralickém Sněžníku (18.12.2010)

Týden před vánoci se na Českou Republiku snesly takové přívaly sněhu, že jsme prostě nemohli zůstat doma. Takže tradááá se snowboardama na víkendovku. Jeden den na Kralickém Sněžníku a druhý den do Jeseníků očíhnout nově otevřený skiareál Kouty.

Suprově jsme si zajezdili, zdokonalili svá snowboardová mistrovství a hlavně jsme si mega užili asi metr čerstvě napadaného prašánku, do kterého bylo možno zapadnout klidně až po krk, jak ukazují některé fotografie. No prostě zimní paráda největší.

Nasvíceni sluncem na vrcholku sjezdovky Jééé, tady je to nějaký hluboký. Asi jsem nevybral dobrou zkratku Průzkum teploty sněhu Relaxace na sjezdovce zalité teplým odpoledním sluníčkem
Znavení borci po 100m brodění 120cm prašánkem :) Oba snouborďáci už jezdí jak profíci, výcvik z minulých let se nezapře Příprava před sjezdem do údolí Na nově otevřené sjezdovce v Koutech jsme si suprově zajezdili

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".