Jarní prázdniny v Alpách (3. až 6. března 2011)

Nádherné počasí a skvělé sjezdovky. Co více si přát. Zabydleli jsme se v českém hotelu stojícím přímo na červené sjezdovce v nadmořské výšce 1650m a odsud vyráželi celé 3 dny brázdit sjezdovky nově vybudovaného SkiAreálu TauplitzAlm. Sedačkové lanovky, kabinkovka, sjezdovky s upraveným prašanem a krásné výhledy na protější vrcholky Alp. A večery pinčes, kulečník a další hry v hotelu. Luxus.

Již během prvního dne se všichni účastníci krásně rozjezdili. A také není divu, když u lanovek nebyly fronty a my mohli nadšeně brázdit zdejší dlóóóuhé sjezdovky jak o závod. Vyzkoušeli jsme si i freeride, hopsání na skokáncích, Zavýs začal dávat krásné oblouky na snowboardu, Martin na lyžích po hranách a Honzík si potrénoval angličtinu při rozhovoru s půvabnou barmankou ve venkovním Skibaru :). Prostě nádherně strávený prodloužený víkend, během něhož všichni neuvěřitelně zlepšili své sjezdové dovednosti, a na který budou jistě dlouho vzpomínat. Super akce.


Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".