Velikonoční super prožitkovka ve Špindlu (7. - 10. dubna 2011)

Jaro je tady. A s ním i velikonoční prázdniny. Navíc krásně slunečno a ve Špindlu na sjezdovkách přesto spousta sněhu, což je ideální příležitost užít si lyžování na poloprázdných sjezdovkách. Vyrazili jsme tedy na prodloužený víkend, ubytovali se v luxusním apartmánu a užívali si krásné lyžovačky. Jarní sníh byl po ránu krásně zmrzlý a sjezdovky utáhnuté rolbou, v odpoledních hodinách pak vlivem sluníčka měknul, což jsme využili na krosení přes muldy a na výuku hopsání na skokáncích. Protože případné nepovedené dopady do měkého sněhu jsou jak uléhání do peřiny :).

Spoustu zábavy jsme si užili i mimo sjezdovky. Prolezli jsme si Špindlerův Mlýn, zahráli kulečník, šipky, bowling, fotbálek, zaskákali na tanečních podložkách, metali salta a kotouly, vířili ve vířivce, zpívali a hráli hry. Krásná prožitková víkendovka a extra velkou porcí zábavy.


Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".