Snowboardový výcvik - Jistebnická vrchovina (23.2.2013)

V posledních dnech napadla spousta nového sněhu a proto jsme se rozhodli využít pro snowboardový výcvik nováčků super sjezdovku, která je kousek od Tábora a jen tak někdo o ní neví. Všem se nám tam líbilo strašně moc, sjezdovku a vlek jsme měli skoro jen pro sebe a tak není divu, že za chvíli už všichni více jezdili než padali. A když padali, tak do krásné hluboké a měkké sněhové peřiny. Nádhera.

Malí snouborďáci se tak pohodově naučili základy rovnováhy i vedení prkna a protože byli pěkně akční, v druhé půlce dne už přejížděli i kdejaký skokánek a terénní nerovnost. V malém rodinném skiareálu se nachází i bezva občerstvení, ze kterého nám Lenka, která se prohlásila svačinářkou, nosila teplé čajíčky, horká jablíčka, párky v rohlíku a další laskominy. Prostě absolutně super den.

Kluci jsou po pár prvních jízdách samou radostí takhle vytlemení Vojta se opatrně sesouvá svahem Mates odpočívá po namáhavé dřině při jízdě na vleku Šimon začal jako první vykrajovat
hezké obloučky
Mates si našel zálibu v hopsání a skokánkách Kluci hledají cestu tak, aby se
vzájemně netrefili
Šimon jásá a raduje se, že už
mu to tak krásně jezdí
Radostné očekávání adrenalinu při sjíždění prudkého kopečku

Video - Šimonův první den na snowboardu

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".