Naučně akční expedice: IQpark, Labyrint, Lasergame, Aquapark (23.12.2014)

Celodenní prožitkovou poznávací expedici jsme započali návštěvou IQ parku. V záplavě interaktivních exponátů jsme si vydrželi hrát celé hodiny a prakticky poznávat jak různé přírodní zákony, tak i principy všemožných vynálezů. Vynechat jsme samozřejmě nemohli ani počítačové interaktivní simulátory a zahráli si tak na automobilové, motocyklové a lyžařské závodníky .

Dále jsme se vydali bloudit v tajemných zákoutích zrcadlových bludišť a báli se ve strašidelném temném labyrintu. Za odměnu pak na nás čekaly další interaktivní expozice, kde si děti bohatě vyhrály s exponáty demonstrujícími různé optické a geometrické úkazy a jevy.

Nakonec jsme se vrhli do adrenalinové střílečky laserovými zbraněmi, což byl tak skvělý akční zážitek, že se mu vyrovnalo jen závěrečné tobogánování a zorbování v aquaparku. Prostě naprosto skvěle strávený den.

Kluci ovládli přistavený monstertruck a pokouší se ho nastartovat Adámek si zapomněl hlavu na talíři a nabízí tak kolemjdoucím super oběd Zaujati principy vodních strojů a vynálezů Jasný budoucí chirurg. Popřípadě patolog :)
Hrátky s optikou deti opravdu zaujaly a není se čemu divit Kreativita probouzená hrou s geometrickými předměty Připraveni na rubačku laserovými zbraněmi Honza zkouší záklon jako ve filmu Matrix

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".