Zimní prázdniny 2013/14 - Orlické hory (29.12 - 3.1)

Ačkoli tou dobou skoro nikde v čechách přírodní sníh nebyl, přesto jsme nalezli v Orlických horách výborné zázemí a velký výběr sjezdovek, takže jsme každý den brázdili jiný skiareál. Sníh byl sice umělý, což lyžařům radost nedělá, ale my na snowboardech jsme si s ním možná i proto užili o to více srandy.

Někteří členové expedice stáli na snowboardu poprvé v životě a tak v prvních hodinách metali nedobrovolně salta do sněhu (někteří i dobrovolně, vesele a rádi), avšak po prvním dni zápasu s prknem už jezdili s radostí a úsměvem na tváři, spokojení a šťastní, že to neposedné prkno dokázali zkrotit. Ostřílení snouborďáci se zase zdokonalovali v carvingu, popřípadě zkoušeli různé triky na boxech a skokáncích.

Užili jsme si i dalších volnočasových radovánek, her a soutěží, vyblbnuli jsme na sněhu i v aquaparku - a protože naše expedice překlenovala změnu starého roku na nový, oslavili jsme společně jak Silvestr, tak i Nový rok. A jak jinak než sportem, hrami a zábavou .

Míša si užívá své první obloučky Dominik soustředící se na správné rozložení rovnováhy Snouborďáci pokojně se vznášející na lanovce nad krajinou Kluci se radují, jak se pěkně rozjezdili
Instruktáž před prvním nazutím snowboardů Odpočinek v půlce sjezdovky, Mlsoun mává, že je živ a zdráv Dominik testuje nově nabyté dovednosti rovnou na boxu Jak vidno, sníh v Orlických horách byl pouze na sjezdovkách

VIDEO sestřih z expedice.

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".