Jarní prázdniny 2014 - Krkonoše

Protože i uprostřed února si s námi hrál sníh na schovávanou, zvolili jsme za cíl zimní snowboardové expedice takové místo, kde je sněhu dost a odolá i silné oblevě, která se v termínu naší expedice dostavila i do hor. Volba byla na jistotu, takže jsme se hned první den v nadmořské výšce 1320m n.m. mohli radovat v třičtvrtě metru hluboké souvislé sněhové pokrývce.

Děti zářily nadšením, protože letošní zimu ještě neměly možnost v ČR sníh na vlastní oči vidět, natož aby ho bylo takhle moc pohromadě. A tak jsme běhali, skákali, křepčili, stavěli domečky, kochali se výhledy na okolní horské velikány a na sněhuprostou krajinu pod horami a teprve až pak šli brázdit sjezdovky na snowboardech :)

Pro účastníky expedice nebyl snowboard žádnou novinkou a tak navázali na zkušenosti z loňského výcviku a sjezdovky si vyloženě užívali. V horních partiích se krásně jezdilo po přírodním sněhu, od 1100 m n.m. níže pak po umělém. A zatímco kolegové lyžaři se šklebili, že se jim umělý sníh a vznikající muldy nelíbí, my jsme jásali radostí, protože hopsat a krosit se snowboardem na muldách je naprosto úžasné, zábavné a skvělé. A taky sportovně velmi vydatné. Není proto divu, že jsme pak večer uléhali krásně a radostně unavení do peřin, těšíce se na další den. Prostě úplně skvělě prázdniny a super hory.

Památeční fotka v 1320m n.m. kde byla spousta přírodního sněhu Odpočinek před prudkým 2km sjezdem Kluci startujou na paralelní jízdu Šíma - vládce sjezdovky, aneb pohodový sešup do údolí
Videosestřih z expedice Řehtáme se na lanovce a těšíme se na další jízdu Efektní sjezd červené sjezdovky, obloučky jako z učebnice Romča a jeho ostře řezaný backside

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".