IQ landia, Babylon, Lasergame, Aquapark (31.5.2014)

Nový Liberecký komplex IQ Landia láká na zábavné vzdělávací aktivity a interaktivní exponáty pro děti i dospělé. Nemohli jsme si tedy nechat ujít možnost vše důkladně prozkoumat na vlastní kůži a strávili tak v komplexu IQ Landie příjemný půlden. Zábavné bádání a poznávání jsme pak v pozdním odpoledni vyměnili za adrenalinový Lasergame, kde jsme rozvíjeli postřeh, strategii a prostorovou orientaci, ale hlavně jsme si výborně zahráli.

Všichni jsme se naučili jezdit i na waveboardech, což jsou vynikající neposedná prkénka podobná skejtům, které lze při troše šikovnosti přimět i k pohybu do kopce. Na závěr jsme pak řádili na tobogánech a dalších atrakcích v Aquaparku a dopřáli si závěrečný zasloužený relax.

Komplex zábavního centra Babylon s majestátně se tyčícím Ještědem v pozadí Hrajeme si v pavilónu vodních exponátů a máme radost z učiněných objevů Ovládáme a programujeme robota, aby napodoboval naše pohyby a mluvil na nás Úžasná atrakce pro všechny milovníky seriálu Hvězdná Brána
Památeční fotka na bitvu v LaserGame, což je úžasný zážitek snad pro každého Díky speciální outdoorové kamerce můžeme dokumentovat i zkoumání dna aquaparku Skotačíme a užíváme si na atrakcích v aquaparku Soutěžíme v plavbě a orientaci pod vodou

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".