Česká Kanada - víkendovka osobního rozvoje (20-22. června 2014)

Prožitkový víkendový koučing dle metodiky Životních map. Zabydleli jsme se v téměř prázdném autokempu na břehu rybníka a na hranici s lesem. Okolí skrývalo jak spoustu prostředků pro sportování a skotačení, tak i mnohá tajuplná místa, zákoutí, lesní skrýše a v nedalekém okolí jsme objevili a prozkoumali i starodávný hrad.

Naučil jsme se i stavět funkční ohníště a připravit na něm večeři. Kromě práce na osobním rozvoji nás však obohacovaly i další radovánky, jako například hopsání na trampolíně, hraní si na prolejzačkách, ťukání kulečníku a podobně.

Hledáme, jestli pak staří stavitelé nechali někde díru v opevnění tajemného hradu Zdá se, jako by se tu někohu vysypal kyblíček s oblázkama Oddech po výstupu na kamennou skalní stěnu Borci právě zjistili, že prý jsou ninjové.
Dobyvatelé staověkého hradu a jejich památeční foto V kempu jsme mohli obdivovat takováhle krásná zátiší Nácvik na odpolední turnaj v kulečníku Skotačíme na trampolíně - jedna z nejoblíbenějších činností

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".