Geocaching na Monínci podruhé (18.10.2014)

Ačkoli se nad Táborem držela celý den mlhavo smogová čepice, po překonání 250 výškových metrů při cestě do přírodního parku Jistebnická vrchovina, jsme prorazili hradbu mraků a dostalo se nám krásného slunečního svitu. Azůro jak z pohádky. Užívali jsme si běhání po loukách, lození pralesem, průzkum tajemné studánky ukryté hluboko v lesích, zdolávání skalních masívů, sestup a výstup po bajkové dráze podél sjezdovky a hledali ukryté poklady - kešky.

Předem jsme pomocí internetu vybádali souřadnice ukrytých pokladů a pak nechali děti, aby se s vytištěnou mapkou, pokyny, úkoly a GPSkou v ruce správně zorientovaly v terénu a našly cestu na správná místa a tam pak i pečlivě ukryté poklady v rámci celosvětové hry Geocaching. A protože jsme borci, nalezli jsme nejen všechny kešky dle plánu, ale vyluštili i úkoly v pohádkové vesničce, což nás zavedlo na stopu mystery keše ukryté hluboko v pralese. Účastníci expedice zářili nadšením, prokázali obrovskou vytrvalost a sportovního ducha a tak jsme se nakonec odměnili jízdou na čtyřkolce :)


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".