Hledání pokladů v Českém Krasu, Stratocaching 2014

Analýzou předpovědí počasí jsme usoudili, že abychom měli šanci být mezi prvními, kdo objeví stratokeše spadlé z oblohy, musíme se vydat blíže ku Praze a tam pak číhat na údaje z GPS, kam se balón se stratokeškami bude pohybovat. Start experimentu byl však stále odkládán a tak jsme se nakonec vydali hledat normální kešky do lesů v Brdech a Českém Krasu, pokochali se krásou Ameriky (to je ta velká díra v zemi) a navštívili úžasný skanzen Solvayovy Lomy v srdci Českého Krasu.

To se nakonec ukázalo jako super nápad, protože jsme si užili super zábavu, pořádně otestovali zdejší atrakce a nakonec si prakticky vyzkoušeli těžbu vápence sbíječkou, kdy si každý nadšeně vykutal svůj vlastní šutr na hraní :). Poté jsme se opět vrhli do hledání pokladů, u čehož nás GPSky dovedly na úplně super místa, kde jsme se mohli kochat krásou české přírody a nádhernými výhledy do okolí. Prostě nádherně strávený den v přírodě a několik zaslouženě nalezených pokladů (kešek).


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".