Den plný zážitků - Podzimní prázdniny v Babylonu (27.10.2014)

Celodenní zážitkovou poznávací expedici jsme nasměrovali do zábavného centra Babylón v Liberci. Zábavu jsme si užívali už při samotném přesunu, kdy jsme po cestě prozkoumali pár skvělých míst na vyblbnutí, zahráli dobrodružnou hru s kelímkama, koukali na simpsny a vyprávěli si vtipy a různé příhody.

V IQ parku nás čekalo na 4000 interaktivních exponátů, se kterými jsme si vydrželi hrát celé hodiny a prakticky tak poznávat jak různé přírodní zákony, tak i principy všemožných vynálezů. Děti nadšeně pobíhaly od exponátu k exponátu a zejména Velen byl tak nadšený, že nevěděl co dřív a co později :)

Vynechat jsme samozřejmě nemohli ani počítačové interaktivní simulátory a vyzkoušeli si tak, jaké je to být automobilovým, motocyklovým či lyžařským závodníkem. Provětrali jsme i waveboardy na krásně hladkém povrchu a další porci zábavy si užili v Aquaparku. Bazény, jeskyně, podzemní průplavy, tobogány, balancování na laně, divoká řeka, vířivka a ty odvážnější si zkusili i trychtýř. Skvělá tečka za príma dnem plným zážitků, prožitků a zábavy

Na fotce se to nezdá, ale s touto atrakcí jsme zažili spoustu legrace Stavění přehrad a vodních mlýnů
bylo velmi zábavné i poučné
Paříme na herních simulátorech. Autíčka, motorky, to je něco pro kluky Popíráme zákony gravitace a hrajeme si na Matrix :)
Praktická aplikace úžasného hlavolamu, tentokráte v pojetí mašinky a vagóonů Kluci experimentují s magnetismem a legračně se chovajícími kovovými podložkami Soutěž ve vytvoření co největší a nejdelší bubliny Přehlídka hranolkových upírů. Chtěl by někdo hryznout?

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".