Odpolední Geocaching v tajuplném lese :)

Slovo dalo slovo a vyrazili jsme na 2,5 hodinky hledat poklady. Vytipovaná lokalita se ukázala jako úplně skvělá. Kolem vypuštěného zarostlého rybníka jsme se zanořili do hloubi tajemného lesa, všude kolem nehostinná divoká příroda, kamenné valy a zurčící klikatící se potůček. A v té krásně tajemné atmosféře se najednou z lesa vyhoupl cíl naší cesty - zřícenina starodávného mlýna.

Jen jsme čekali, že uprostřed toho všeho budou mít hnízdou nějací pohádkoví čerti, protože genius loci byl tak úžasnej, že by se tu zfleku nechala nějaká strašidlácká čertovská pohádka natáčet. Nuž, ukrytý poklad jsme nalezli celkem brzy a tak jsme se mohli věnovat dalším dobrodružným průzkumům, stejně jako stavbě provizorní lávky přes potůček, aby se nechalo tam i zpět přejít suchou nohou. Šíma dokonce zbudoval přechod i se zábradlím. Výborné odpoledne a krásné dobrodružství.


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".