Geocaching v okolí Chýnovských jeskyní (9.11.2014)

Prstem na mapě jsme vytipovali místo s poměrně velkou hustotou výskytu ukrytých pokladů a posléze se vydali ověřit to osobně přímo v terénu. Několik keší jsme poměrně rychle nalezli už při cestě k Chýnovským jeskyním, což nám umožnilo poměrně bezstarostný rozjezd. Dokonce i keš, u které její zakladatel radí hledat v humáči, se nakonec neskrývala dle očekávání uprostřed hnojníku, ale na celkem hezkém a zajímavém místě.

V cíli cesty nás pak na různých místech čekaly další 4 ukryté poklady, ke kterým jsme se museli brodit skrz hustý les, ukrývající ve svém nitru krásné jezírko, museli jsme překonat skály a vápencové masívy, balancovat po šutrech a ostrůvcích chomáčků trávy nad bahnivou bažinou a nakonec jsme stanuli přímo u vchodu do jeskyně, kde bylo nutno vyluštit záhadnou multinu a spočítat souřadnice závěrečného posledního pokladu. Multina nás pěkně potrápila, nicméně po půl hodině bádání jsme víceméně intuitivně určili cíl a tento pak i úspěšně nalezli. Krásné odpoledne ve velmi atraktivní lokalitě bývalého lomu a v okolí Chýnovských jeskyní.

Geocachingový tým objevuje a zkoumá svou druhou dnešní kešku Kluci jsou šťastní, že je nekopla slepice, kteréžto riziko by z nápovědy někdo
mohl vydedukovat
Další keš objevena, tentokráte v hustém pralese u malebného jezírka Zarostlé skalisko se zajímavým výhledem skrz stromy
Další z krásných vyhlídek, zde do údolí mezi skalami Stěna skalního masívu, kterou jsme poctivě vylozili až nahoru Multina na konci nás pěkně potrápila, ale protože jsme borci, tak je nakonec naše Úžasné zátiší s výhledem na lom s jezírkem

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".