Den plný zábavy - Praha (15.11.2014)

Je to k nevíře, ale Praha obsahuje i spoustu zajímavých přírodních míst. Do jednoho z nich jsme se vydali hledat poklady. Prodírali jsme se lesem a křovím, překonali skály, přebrodili potok, až jsme našli velmi úchvatné místo, kterému místní říkají pražský Grand kaňon. V jeho blízkosti pak náš geocachingový tým snadno objevil i dvě ukryté kešky.

Následně jsme skvěle zapařili v LaserGame, kde nás touha po vítězství nutila běhat, střílet a strategicky uvažovat v úžasné SciFi aréně, krýt záda sobě i svému týmu a přitom laserovými paprsky zneškodnit co nejvíce nepřátel z druhého týmu. Poté nás čekala další akční zábava na veletrhu her, kde jsme řádili a zkoušeli novinky ze světa her pro počítače i konzole, testovali nové technologie a vyzkoušeli i virtuální realitu. Spoustu radosti a zábavy jsme zažili i při zápasení v zorbingových koulích, bitvě s NERF pistolkama, či při zkoušení nových hraček na dálkové ovládání. A při dalších a dalších akcích. Prostě naprosto bombastickej den plný zábavy.


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".