Den plný zábavy - LaserGame, Beckiland, Aquapark (Praha)

Sobotní den se nesl ve znamení zábavy na maximální výkon. Začali jsme akční moderní týmovou hrou LaserGame v nádherné SciFi aréně, kde jme rozvíjeli strategické myšlení a týmovou spolupráci a pokoušeli se laserovými paprsky zneškodnit co nejvíce protivníků z druhého týmu.

Poté jsme se přesunuli do zábavního centra, kde na nás čekaly další suprový atrakce. A to bylo něco pro děti. Závodily na motokárách, učily se přemety a salta na trampolínách, lozily na vysokých lanech a gigantických prolejzačkách, šplhaly po horolezecké stěně, kreativně skládaly z velkých stavebnic, frčely na koloběžkách, utkaly se ve fotbale, soutěžily, hrály si, sportovaly a užívaly mega porci servírované zábavy.

Večer jsme zakončili lehkým dováděním v aquaparku, kde jsme nacvičovali salta a přemety do vody, jezdili na tobogánech, hráli vodní hry a nakonec si dopřáli suprovou bylinkovou saunu. Prostě den plný té nejlepší zábavy.

Úderné komando s laserovými zbraněmi je připraveno k obraně vánočního stromku Mistři volantu si to dávají na závodním okruhu Úžasné hopsání na trampoškách a soutěž o první krásně dotočený frontflip Úplně boží atrakce - krokodýl, který vás sežere, když mu vlezete do tlamy
Další suprová atrakce. To se nedá popsat, to se musí zažít V dnu plném zábavy samozřejmě nemůže chybět chvilka fotbálku Oblézt celou stěnu z jedné strany na druhou je celkem fuška Něco jako Minecraft :)

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".