Den plný zábavy a uvědomění (LaserGame, Beckilend, Aquapark)

Předvánoční čas lehce vyzývá k harmonizaci dětské duše. Takže tradááá a zorganizovali jsme opět den plný zábavy a poznání. Akce střídala akci a od rána do večera děti prožívaly jednu sportovně zábavnou činnost za druhou A to tak, aby si musely často vzájemně pomáhat, spolupracovat a dělit se, čímž sami posunou zábavu na ještě větší level.

Dobývali jsme nepřátelská území laserovými zbraněmi v tajuplné SciFi aréně, závodili na motokárách, jezdili tobogánama, učili se přemety a salta na trampolínách, lozili jak pavouci po lanových sítích, hráli na babu v obřích prolejzačkách, šplhali po horolezecké stěně, proháněli se na koloběžkách a jiných podivných vozítkách, utkali se ve fotbale a ve vybijce, soutěžili, hráli si, sportovali a během toho všeho si užívali super zábavu a spolupřítomnost ostatních kamarádů.

Na konec jsme relaxovali a řádili v aquaparku, frčeli na tobogánech, hráli na babu v divoké řece, metali salta a přemety ze skokanských můstků, závodili kdo déle vydrží podvodou a kdo dále uplave pod vodou, nahřívali se ve vířivce a v bylinkové sauně a zažili spousta dalších super činností. Není proto divu, že večer byli všichni účastníci expedice dokonale utahaní, avšak šťastní. Zejména přitomné hyperky zažily extra porci sportovního vyžití, takže po cestě domů v autě spali jak kdyby je do vody hodil :)

Připraveni k týmové bitvě v legendami opředené LasegGame Vzdejte se, vetřelci, máme na vás pořádnej kanón Fotbalové utkání na měkoučké podložce Hopsáme a řádíme v nafukovací aréně plné podivných předmětů
Soutěž o nejlepšího netopýra, aneb mistři lanových prolejzaček Náročné dobývání kluzké homole leckdy vyžaduje týmovou souhru Mistři volantu a jejich souboj na závodním okruhu Soutěž v podvodním plavání v aquaparku

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".