Den plný sportu a zážitků (LaserGame, Beckiland, Aquapark)

Vánoce klepou na dveře, děti mají prázdniny a rodiče musí často do práce. Ideální čas dát dětem možnost se důkladně a smysluplně vysportovat, vyblbnout a prožít spoustu zábavy a zážitků. A ne jen tak ledajakých. V pondělí 22.12 jsme jich dětem nadělili pořádnou extra porci a to v třífázovém režimu.

Běhali jsme, schovávali se, rozvíjeli strategické myšlení a dobývali nepřátelské pozice laserovými zbraněmi v potemnělé aréně LaserGame, hráli si na automobilové závodníky v super trenažérech a pak vyrazili do místa se spoustou vynikajících atrakcí pro děti - do Backilendu. Hopsali jsme přemety a salta na trampolínách, jezdili tobogánama, závodili na motokárách, lozili jak pavouci po lanových sítích, hráli na babu v obřích prolejzačkách a labyrintech, šplhali po horolezecké stěně, proháněli se na koloběžkách a jiných podivných vozítkách, soutěžili, hráli si, sportovali a během toho všeho si užívali úžasnou pohodovou super zábavu

Nakonec jsme relaxovali a řádili v aquaparku, frčeli na tobogánech, hráli na babu v divoké řece, hopsali ze skokanských můstků, plavali nad vodou i pod vodou, nahřívali se ve vířivce a zažili spousta další super zábavy. Prostě den plný všestranného sportování a těch nejlepších zážitků.

Aktivujeme laserové zbraně, oblékáme vesty a hurá do LaserGame arény Utkání na závodním okruhu skoro jak
ve skutečných autech
Hopsáááá. Trampošky se ukázaly jako nejlepší sportovní zábava Připraven ke startu na závodním okruhu
Závěrečná fotka těsně před sežráním od nafukovacího krokodýla :) Soutěž v lezení po umělé stěně i následný odpočiněk Mega suprovej tobogán, který děti dole vyvrhne rovnou do bazénu s míčky Podvodní umělecká kreace po skoku
z můstku

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".