Zimní prázdniny 2014/15 - Orlické hory (28.12 - 2.1)

Tak letos jsme Zimní expedici dost hustě vychytali. Těsně před naším výjezdem do hor konečně klesly teploty pod nulu, napadla kupa sněhu a zbytek vlekaři nastříkali sněžnými děly. Čerstvě se otevřely všechny potřebné skiareály a my si tak mohli užívat super poježdění na sjezdovkách. Každý den v jiném skiareálu. No super.

Protože všichni členové expedice mají už základy snowboardingu za sebou z loňska, věnovali jsme se pilně zdokonalování stylu, správnému držení těla, rovnováze, užívali si jistotu vedení prkna při zvyšování rychlosti sjezdu a samozřejmě nezapomněli ani na skokánky a populární a líbivé tríčky na umělých překážkách. Mladší borci si na pohodu dávali boxy a starší šli s jistotou i do railů či hustomegaskoků přes cestu.

Počasí nám přálo a tak jsme brázdili Orlické hory křížem krážem, každý den na jiné sjezdovce a každý den za jiného počasí. Příroda nám ukázala modré nebe i hradbu mraků, mlhu, sněžení, fičák a vrcholným zážitkem pak bylo noční snowboardování za svitu umělého osvětlení.

Zahráli jsme si i na polární expedici při přechodu vrcholů Orlických hor, užívali si a hráli v pohádkově zasněžené přírodě a pak přelezli hřeben a mrkli se k sousedům do polského skiareálu, kde mají zvláštní unikát - dvě sedačkové lanovky vzájemně se křížící přes sebe. No, to svět neviděl :)

Užili jsme si i spousty dalších volnočasových radovánek a her, vyblbnuli jsme na sněhu i v budově - a protože naše expedice překlenovala změnu starého roku na nový, oslavili jsme společně jak Silvestr, tak i Nový rok. A jak jinak než sportem, hrami a super zábavou. Prostě výborný týden na horách, na který budou všichni jistě dlouho a s radostí vzpomínat.

Videa: Budu je sem postupně přidávat, jak se mi podaří je tak nějak průběžně zpracovávat. Dědeq.

Noční jízdy
na boxech

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice


Pondělí: Červená Voda, Čenkovice

Úterý: Říčky v Orlických Horách

Středa: Šerlich, Zieleniec, Šerlišský Mlýn - Polární výprava :)

Čtvrtek: Deštné v Orlických Horách - Noční jezdci :)Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".