Víkendovka s výukou snowboardingu - Krkonoše 16.1 - 18.1. 2015

V pátek večer jsme se ubytovali hned vedle krásné široké modré sjezdovky v krkonošských Vítkovicích a v sobotu dopoledne natěšeně vyrazili na kopec. Tam nás přivítalo 30cm přírodního měkoučkého sněhu a tak snouborďáci při svých prvních rozjezdech padali jako do peřinky. Po hodinovém tréninku padání a ukotvování základů rovnováhy byli všichni připraveni na přechod do druhého levelu - boj s vlekem a sjezd celé sjezdovky.

Snoubordáci trénovali statečně a srdnatě, nikdo nefňukal a tak není divu, že už na konci prvního dne všichni ovládali bezpečně základní sjezdové dovednosti a na konci druhého dne byli všichni schopni sjet celou sjezdovku bez pádu, stejně tak, jako zcela samostatně vyjet vlekem až úplně nahoru. Prostě správní borci.

Užívali jsme si i hopsání na vlastnoručně uplácaném skokánku, koulovačky, sjíždění závějí na pekáči a zažili sněžení, výhledy nad mraky i hustou mlhu. Víkend tak sice utekl jako voda, ale všem zůstanou krásné vzpomínky a hlavně získané snowboardové dovednosti. Skvělá akce se skvělou partou.


Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".