Víkendovka s lyžařským výcvikem (Jeseníky)

V pátek večer jsme se ubytovali v starodávném zámečku těsně vedle skiareálu Myšák. A tak jsme v sobotu mohli začít lyžařský výcvik hned za chajdou. Všichni se poměrně rychle a samostatně rozjezdili, jen nejmladší Ondášek první den jezdil s Honzou na hůlkách, dokud nezískal sebejistotu, že to zvládne v pohodě i sám. Což nakonec zvládnul, radostí se usmíval od ucha k uchu a jezdil jak drak.

Prozkoumali jsme i nedaleký welness aquapark, kde nám učaroval zejména venkovní vyhřívaný bazén s divokou řekou, kde jsme hráli na babu, koulovali se (stačilo si sáhnout ven z bazénu pro sníh) a užívali si, jak nám na hlavu přistávají sněhové vločky. Úžasný zážitek.

V neděli jsme pak jezdili a jezdili, pilovali lyžařský styl, získávali jistotu a ukotvovali správný postoj, objevovali krásy vedení oblouku po hraně, zkoušeli vrtulníčky a skotačili na skokánkách a terénních nerovnostech, které lemovaly hlavní sjezdovku. To se líbilo samozřejmě všem a tak frčeli a hopsali a usmívali se jak měsíčci. Na závěr jsme ještě pojezdili na sněhu s rolbou na vysílajdu, zastříleli rozlučkový ohňostroj a tradá domů. Super víkendovka.


Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".