Jarní prázdniny 2015 - Krkonoše (7-11.února)

Letošní Jarky jsme opět hustě vychytali. Zakempili jsme se do luxusního apartmánu s vířivkou v Rokytnici nad Jizerou. První dva dny krásně sněžilo a tak nás ráno čekala suprová nadílka hebkého prašanu. Absolutně nás tak uchvátilo freeridové poježdění v hlubokém sněhu a skákání na všemožných skokáncích s dopadem do měkoučké prašánkové peřinky.

Poslední dva dny pak oblačnost sestoupila níže a tak po výjezdu na Lysou horu se nám otevřel dechberoucí pohled na moře mraků, které pomalu proudily kolem nás a majestátně přikrývaly krajinu kolem. Azůro nad mraky bylo prostě bombastický a tak jsme se vydali i pokořit vrchol Lysé hory a radovali se ze sněhem obsypaných stromků a krásných výhledů.

K večeru pak zapadající Slunce vytvořilo krásnou hru barev a tvarů a tak jsme se po výjezdu poslední lanovkou na chvíli usadili na vrcholu Lysé hory, pozorovali všechnu tu krásu kolem, harmonizovali mysl a prožívali krásné a radostné souznění s přírodou. Prostě super.


Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".