Jarní prázdniny 2015 - Rokytnice nad Jizerou (11-14.února)

Zabydleli jsme se v luxusních apartmánech a podnikali výlety do okolních skiareálů. První den jsme vybrali malou mírnou sjezdovku, abychom Dominika s Michalem kvalitně naučili základy snowboardingu, a ostatní členové expedice se mohli pohodlně rozjezdit a rozhopsat. Všichni pilně trénovali a tak brzy zvládli sjíždění dolů i výjezdy na kotvě a pomě. Další dny jsme si pak tedy mohli pohodově užívat zimních sportovních radovánek na těch největších sjezdovkách v Rokytnici.

Kromě lyžování a snowboardingu děti s neskrývanou radostí skotačily v metrové sněhové pokrývce, kde stavěly bunkry, koulovali se, hloubily a kutaly nory a lesní sněhové domečky. Jako super adrenalinový zážitek jsme si dali i večerní snowtubing, u čehož někteří ječeli jak paviáni, řítíc se ledovým korytem z dolů z kopce na nafukovacím kruhu :)

Krásnou tečkou za vynikající prázdninovou expedicí pak byl i závěrečný výstup na Lysou horu, kde přímo kolem nás a pod námi proplouvaly chuchvalce oblaků a vytvářely zajímavé efekty. Užili jsme si tak spousta radosti, zábavy i krásných zážitků a zdokonalili se v lyžování i snowboardingu. Super akce na kterou budeme dlouho vzpomínat.


Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice


Čtvrtek - První rozjezdy pro hvězdy


Čtvrtek - Hloubění nor a stavění lesních domečků


Pátek - Větší sjezdovka, převýšení i skokánky


Pátek - Večerní snowtubing


Sobota - Největší sjezdovky, Lysá hora


Sobota - Dobytí Lysé hory


Luxusní bydlení, stravování i zábava :)Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".