Víkendovka s výcvikem snowboardingu. Krkonoše 13.-15. března 2015

Jaro se sice kvapem blíží, na horách je však sněhu stále dost. Na víkendovku jsme zamířili do proslulé Rokytnice nad Jizerou, jejíž sjezdovky patří k těm nejlepším a nejdelším, co může ČR nadšencům do zimních sportů nabídnout. Pro Aleška s Velenem to byla zajímavá výzva, jelikož se jednalo teprve o jejich druhou víkendovku na snowboardech. Všechny sjezdovky a jejich různé technické pasáže však zvládli výborně, stejně jako Roman se Štěpánem, kteří mají zkušeností o něco více.

Počasí nám nadělilo zataženou oblohu a teploty lehce nad nulou, takže sníh měl správnou konzistenci a výborně se po něm jezdilo. Sjezdovky zely víceméně prázdnotou, fronty na lanovku nulové, a tak jsme trénovali a jezdili nahoru a dolu, dokud jsme nebyli hezky příjemně sportovně znavení. Znaveny byly dokonce i obě přítomné hyperky, což je vskutku úkaz, ke kterému dochází velmi zřídka :) Opravdu parádní poježdění a podané sportovní výkony ve skvělé Rokytnici nad Jizerou.


Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".