Víkendovka s výukou snowboardingu - Krkonoše (20-22. března)

Jaro zaklepalo na dveře a Krkonoše nás přivítaly příjemným počasím s krásnou azurovou oblohou. Nejprve jsme trénovali na cvičné louce Horních Míseček. Základy sjezdu i jízdy na vleku všichni zvládli za chvilku a tak jsme se mohli přesunout na vrchol Medvědína, kochat se úžasnými výhledy na krkonošské velikány a brázdit luxusní červené sjezdovky vedoucí do Špindlu.

Dávali jsme si i hodně prudkou černou sjezdovku, kde jsme pracovali se strachem a ukotvovali návyky bezpečného sjíždění v extrémních podmínkách i zvládání emocí v oblastech mimo svou komfortní zónu. Následkem pak byla nespoutaná radost všech, že v pohodě dokázali něco, co předtím považovali za téměř nemožné :)

Na vrcholku Medvědína se kocháme výhledem na horské velikány Luxusní červená sjezdovka se za chvilku změní na prudkou černou Vysmátí borci připraveni ke sjezdu
dolů do Špindlu
Hurááá, nikde ani noha, máme sjezdovku jen sami pro sebe
Slunce, teplo, sníh a prázdné
sjezdovky. Paráda.
Nespoutaná radost z místa,
atmosféry i ze svých pokroků
Památeční fotka. V pozadí Kozí hřbety
a sjezdovka Stoh.
Výborně zvládnutá dovednost jízdy
na vleku

V neděli dopoledne seděl na Medvědíně a Mísečkách ošklivý mrak a tak jsme se vydali jezdit do nedaleké Rokytnice nad Jizerou, kde webkamera ukazovala sluncem zalité sjezdovky. Zde se Davča i Peťa naučili točit hezky obloučky na obě strany a Roman si užíval funkci instruktora.

Skvělým zážitkem byl výstup na vrchol Lysé hory (1344m n.m.), kde jsme s nadšením zeshora pozorovali vzdálené sjezdovky Špindlerova Mlýna i blízká mračna nízké oblačnosti snažící se prodrat přes sousední hřeben z Polska k nám, což se jim po chvíli bohužel povedlo. Super akce, na které jsme si hezky opálili xichtíky a na kterou budeme dlouho s radostí vzpomínat.

Rokytnické sjezdovky jsou jasně na pohodu a pro radost Okno v oblacích vytváří zajímavé světelné efekty Z vrcholku Lysé hory je super pokoukání na sousední krkonošské hřebeny Držíme se na kopci zuby nehty, ať nespadneme dolů :)

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice


Mísečky a Medvědín - První rozjezdy pro hvězdy

Rokytnice a Lysá Hora - Sjezdy a výstup na horský velikán

Zázemí - Hotel a spousta sněhu kolemZpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".