Jarní víkendovka ve Špindlu (10. - 12. dubna 2015)

Na takovéhle počasí jsme čekali celou zimu. Azůro, teploučko, hřejivě pálící sluníčko, spousta sněhu a prázdné sjezdovky. Alešek zdokonaloval snowboardové dovednosti, Míša trénoval správné vedení carvingového oblouku na lyžích a oba radostně hopsali na skokáncích a zkoušeli freeride v hlubokém sněhu. Zkusili jsme i prudkou černou sjezdovku, kde jsme pracovali se strachem a cvičili dovednosti bezpečného sjíždění v extrémních podmínkách. Jaká pak byla radost, když kluci zjistili, že v pohodě zvládnou něco, z čeho jde přece jenom docela respekt.

Vyzkoušeli jsme i jízdu v U-rampě, dováděli a stavěli ve sněhu, relaxovali a skotačili v aquaparku, hráli kulečník, blbnuli v super hotelové herně, hráli vtipné a veselé hry a do toho jsme ještě stihli naučit Míšu na snowboardu, takže na sklonku druhého dne už pohodově sjížděl Špindlerovské sjezdovky a nadšením měl pusu od ucha k uchu. Výborně jsme si zajezdili, naučili nové dovednosti, opálili si xichtíky a užili super zábavu.

Tygřík brázdí
sjezdovky
Míšovy začátky
na snowboardu

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".