Víkendovka na Pradědu - výuka snowboardingu (24-26. dubna)

Jaro v plném proudu, předpověď hlásila azůro a 22 stupňů - a na Pradědu ještě metr sněhu. Skvělá kombinace. Volba byla jasná. Ubytovali jsme se v hotelu přímo na Ovčárně v nadmořské výšce 1300m tak, abychom si pořádně užíli zdravého horského vzduchu i sjezdovek hned za barákem. Sobota nás přivítala krásným azůrem, sluníčko luxusně svítilo na bílý sníh a kolem poledne už bylo ideální počasí na tričko a kraťasy, což mnoho odvážlivců na sjezdovkách s radostí využilo. Krásný pocit.

Martin s Filipem se učili základní snowboardové dovednosti, zatímco Dominik se ujal skvěle role pomocného instruktora. Oba snoubordoví začátečníci se tak s přehledem naučili základy jízdy na prkně, zdatně obstáli při souboji s pomou a druhý den už neohroženě frčeli po červené sjezdovce. Radost. Stihli jsme i spoustu her a zábavy, shlédli pár filmů a dali si několik partiček kulečníku. Krásná víkendovka a super povedená tečka za letošní zimní sezónou.


Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".