Geocaching v divoké přírodě - Příběničky

Krásný jarní den, příroda se teprve probouzí a tak jsme vyrazili hledat poklady na místa, kam se v létě člověk díky bujné vegetaci jen obtížně probojuje. Zříceninu starodávného hradu Příběničky jsme tak našli celkem v pohodě po 2,5km putování lesem. Po 30 minutách hledání v ruinách jsme objevili i ukrytou kešku. Dobře zamaskovaná :)

Další putování prověřilo náš orientační smysl, neboť jsme často opouštěli lesní cestičky a ťapali přes husté lesy, kopce a potoky zkratkami na potřebné souřadnice. Objevili jsme tak spousta zajímavých míst, skalních vyhlídek na kaňon řeky Lužnice, krásná zatiší, malebný jez a nádhernou jeskyni, která je schovaná uprostřed vysokého skalního masívu, na nějž jsme se nadšeně vydrápali.

Prožili jsme tak super putování jarním lesem a souznění s přírodou, lozili po skalách, brodili se potoky, naladili intuici a orientační smysl a naťapali cca 8km. Nádhera.


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".