Geocaching u Orlické přehrady (10.5.2015)

Nádherný den pro nádhernou akci. Zdolávali jsme hluboké lesy a úbočí podél Orlické přehrady, zastavili se v malebné vlakové stanici, obdivovali krásné mosty, cáchali se ve vodě, veslovali v pramičce a užívali sluníčka, tepla a krásného počasí. A samozřejmě hledali poklady, neboli kešky.

První kešku jsme objevili poblíž vlakové stanice, kde jsme měli pocit, jako bychom se vrátili v čase o 50 let zpět. Zkoumali jsme mechanické systémy obsluhy závor a výhybek a radovali se, jak to všechno krásně funguje dodnes. Odtud jsme hlubokými lesy a potoky doputovali až pod starý viadukt, kde jsme veslovali na pramičce, ráchali se ve vodě a skotačili na břehu přehrady.

Za druhou keškou bylo třeba na druhý břeh. Díky tomu jsme mohli obdivovat úžasné technické řešení Podolského mostu. Poté jsme se zanořili do hlubokého lesa a po kopcích a skalách dolozili k další dnešní kešce. Krásné dobrodružství, nádherná příroda a super sportovní výkony při zdolávání kopců a skal podél přehrady :)


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".