Na kole do Prčic (16. května 2015)

Už ráno bylo jasné, že den bude jako malovaný. A taky byl. Do Prčic jsme se vydali na kolech a měli v plánu zdolat něco kolem 70-80 kilometrů. Již od počátku jsme nasadili krásné sportovně rekreační tempo, díky čemuž kilometry svižně ubíhaly a my se neohroženě řítili krásnou jarní krajinou. Zde se sluší pochválit všechny členy expedičního týmu, neboť srdnatě šlapali do pedálů a zejména v kopcích jsme tak nechávali ostatní spolucyklisty nemilosrdně za sebou :)

Jako extra bonus jsme vystoupali až k nejvyššímu bodu široko daleko - k Javorové skále, v jejímž okolí se nachází stará poštovna původem ze Sněžky. Zde jsme si do mapy klepli razítko Sněžka 1602 a zpestřili si den hledáním pár kešek po okolí. Následný sešup po Monínecké sjezdovce dolů se stal krásným adrenalinovým zážitkem, jehož přežití jsme pak korunovali úspěšným dobytím Prčického náměstí. A pak hezky frrr zase jinou trasou až do Tábora. Našlapáno celkem 73km, vybojovaná zlatá jubilejní botička a prožitý príma sportovní den.


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".