Český kras - Geologická expedice (13. června 2015)

Den jako malovaný. Prolejzali jsme úchvatná a zajímavá místa Českého krasu a hledali ukryté poklady (kešky). Prodírali jsme se lesy, lezli jsme po skalách a kochali se krásnými vyhlídkami z výšek. Naše putování nás zavedlo i do hornického skanzenu, kde jsme poznávali historické stroje, zkoumali principy parních a benzínových pohonů a seznámili se s těžbou v Českém krasu.

Prolezli jsme si i proslulou Ameriku, obdivovali odkryté tisíce a milióny let staré vrstvy hornin a pohlceni atmosférou si pak hráli na geology a nadšeně těžili, kutali i zkoumali co se kde skrývá pod povrchem. Bezbřehou radost geologických průzkumů pak zakončila příjemná dešťová sprcha, díky které byly všechny zabahněné dětičky na závěr důkladně omyty :) Odloveny kešky: GC1X85J, GC97F8, GC1P68Y, multina GCVT2B, GC42B30 a GC4ED0W. Prostě super den strávený v krásné přírodě.


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".