Den plný zábavy (Geocaching, Lasergame, skákací boty)

Nejprve naše cesta vedla za poklady poklady ukrytými v lesích přírodní rezervace Písecké hory. Zde jsme zdolávali kopce, brodili se lesy, vymýšleli zkratky napříč divočinou, naťapali přes 6km a za pomoci GPS navigace nalezli celkem 10 fikaně ukrytých pokladů a jeden domeček medvídka Teddyho. Následovalo bojování laserovými pistolkami v super SciFi aréně Lasergame, pojezdili a zadriftovali jsme na závodním simulátoru, slupli oběd a vydali se na další dobrodružství.

Skákací boty jsou vynikající záležitost. Během půl hodinky se všichni pohodově naučili základy pohybu a bezpečnosti a pak se už jen zdokonalovali, běhali po trávě i asfaltu, z kopce i do kopce, skákali a dokonce si i zahráli fotbálek. Dali jsme si i procházku přírodou kolem vesnice, při které jsme zjistili, že ze skákacích bot se suprově otrhávají třešně. Protože se udělalo vedro, stavili jsme se na závěr ještě na přehradě a trošku zabojovali a zlili se stříkacíma pistolkama :) Krásný den.


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".