Den plný zábavy (Mirákulum, Lasergame)

Prolejzačky, houpačky, lanové dráhy, bludiště, tobogány, skluzavky a desítky dalších atrakcí jsme si důkladně užili v outdoorovém zábavním parku Mirákulum. Řádili jsme a poznávali, prolejzali několikapatrové hrady a visuté labyrinty, nořili se do podzemí a za svitu baterky prolejzali katakomby, netušíc, na jakém místě se zase vynoříme zpět na povrch. Úžasná byla i kontaktní ZOO, kde se chodí mezi zvířátky a kde Štěpána zamilovaně trkla koza :)

Největší úspěch však měla gigantická megahoupačka, kde dětičky nadšeně lítaly nahoru a dolu a testovaly co dokáže zemská gravitace. Maty poskakoval radostí, že se mu podařilo někoho postrašit v podzemí, prostě príma den. Po cestě domů jsme se stavili v Lasergame aréně a utkali se v týmových soubojích laserovými pistolkami spolu se třema super borcema, které jsme tam potkali. Extra porce pořádné zábavy a sportovních výkonů. Paráda.


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".