Super léto na Mušovské přehradě (14. - 17. července 2015)

Prázdniny v plném proudu a dobrodružství lákají. Zamířili jsme na Jižní moravu k pohoří Pálavy, kde jsme si zbudovali velký stan u Mušovské přehrady a užívali si naplno všech letních a vodních radovánek. Dováděli jsme ve vodě, hráli vodní baseball, brázdili hladinu laguny na nafukovacím člunu, provětrali sportovní a automobilové počítačové trenažéry, zahráli tenis a pinčes, výtečně si zajezdili na Segway a metali salta a přemety na soustavě velkých trampolín.

Největším zážitkem se stala výuka Wakeboardingu a následné krutopřísné jízdy na vodním prkně po laguně, stejně jako řádění v Aqualandu Moravia, kde se nachází spousta skluzavek, tobogánů, bazénů, prolejzaček a dalších zajímavých atrakcí. Prostě pohodové 4 dny kempování, sportu, zábavy, harmonizace a užívání si krásného letního počasí.

Užíváme si Segway, který jsme měli dva dny víceméně jen pro sebe Hopsání na trampoškách bylo velmi oblíbenou činností Je třeba vydrtit ostatní v pinčesu Rideři se soustředí před jízdou na
vodní hladině
Příprava na pořádné poježdění po laguně Roman letí po hladině jako vítr Podvodní blbnutí s kamerkou Super tobogán, který jsme si rádi užívali

Videa z Wakeboardingu:

Sestřih: Držky a pády
Maty: Best ride
Roman: úspěšná otočka
Roman: Best ride
Maty: rozjezd s placákem
Maty: rozjezd s prdeláčem
Roman: rozjezd s placákem

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".