Expedice na Pálavě a Mušovské přehradě (19. - 24. července 2015)

Při pohledu na pohoří Pálavy bylo jasno. Úchvatné zříceniny, krásné skály, pozoruhodná příroda a dle mobilního geolokátoru i spousta ukrytých pokladů. To bylo něco pro nás. První den jsme prolezli spousty úžasných přírodních lokalit, zdolali skalní monumenty, harmonizovali mysl v přírodě, zkoumali zříceninu hradu Děvičky, dobyli nejvyšší vrchol Děvín a nasávali vědomosti z cedulí naučné stezky. Naťapáno cca 10km a nalezeny 4 kešky. Paráda.

Další den jsme se s nadšením vystoupali na Stolovou horu a vydrápali se snad tou nejtěžší možnou cestou na úžasnou zříceninu Sirotčího hradu. Zde se nám podařilo odhalit rafinovaně ukrytý poklad a osvojili jsme si i základy horolezení a práci s emocemi a strachem při zdolávání krásných nadzemních skalních rozsedlin a jeskyní. Tak nějak ve stylu "proč chodit dveřmi, když se tam dá vlézt oknem nebo třeba komínem" :)

Následující dny nám matka příroda nadělila 38 stupňová vedra a tak jsme si užívali vodních radovánek v kempu na přehradě. Dováděli jsme ve vodě, sváděli vodní bitvy, brázdili hladinu laguny na nafukovacím člunu, odpalovali míčky při vodním baseballu, stavěli si z přírodnin, lovili ryby a škeble, provětrali sportovní a automobilové počítačové trenažéry a hopsali jak klokani na soustavě velkých trampolín. Suprově užitá expedice


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice




Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".