Den plný zábavy - LasegGame, ForGames (10.10.2015)

Dopoledne jsme prožívali souboji v moderní akční týmové hře LaserGame. Nádherná SciFi aréna MaxLaserGame plná překážek a schovek nám poskytovala super prostředí pro vymýšlení strategických scénářů, kdy jsme se pokoušeli laserovými paprsky zneškodnit protivníky z druhého týmu. Výborně jsme si tak zapařili i zasportovali, neboť touha po vítězství nás stále nutila běhat, střílet, schovávat se, přemýšlet, krýt záda sobě a svému týmu i útočit na nepřátelské pozice.

Poté jsme se přesunuli na veletrh her ForGames 2015, kde nás čekala další akční zábava. Zkoušeli jsme novinky ze světa her pro počítače i konzole, testovali nové technologie, seznamovali se osobně s nejznámějšími Youtubery a užívali si atmosféru. Spoustu radosti a zábavy jsme zažili i při zkoušení sportovně digitálních hraček typu Segway a AirWheel, na čtyřkolkách i na jízdách zručnosti na kole, kde všichni účastníci splnili náročné podmínky Městské policie pro získání řidičáku na kolo.

Získali jsme i spoustu suprových cen, od plných verzí her, přes plakáty, trička, náramky, placky, doplňky do her a spoustu dalších věcí, z nichž měli účastníci expedice neskutečnou radost. Projeli jsme se i nově otevřeným tunelem Blanka, kde Davida nesmírně zajímalo, kdy že budeme podjíždět pod Vltavou a pak společně s ostatními vymýšlel vtipné scénáře co dělat, kdyby to jako prasklo a Vltava se vylila do tunelu :) Prostě naprosto bombastickej den plný legrace a zábavy.


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".