Skalní vyhlídky, přehrada, Geocaching, LaserGame (7. listopadu 2015)

Den jak malovaný. Azurová obloha, na listopad krásných 16 stupňů a my vyrazili za poklady k Orlické přehradě. Podle souřadnic a indícií jsme hledali na skalách tyčících se vysoko nad vodou a objevovali krásné vyhlídky na přehradu i na hrad Zvíkov na protějším břehu. Trošku jsme se při tom zapotili, ale ta krásná podívaná a výhledy do okolí za to rozhodně stály. Našli jsme dokonce i malou tajemnou jeskyni.

Hladina přehrady je cca 15m pod normálem a tak po sestoupení dolů k vodě bylo zajímavé objevovat svět, který byl zatopený celá destiletí. Zahráli jsme si tedy na průzkumníky, nacházeli podivuhodné věci a přírodní útvary a výborně se vyblbli lozením po skalách. Narazili jsme i na jinak zatopenou starou silnici, kterou se jezdilo ještě před vybudováním přehrady.

Na skalní vyhlídce 100m nad přehradou jsme objevili ukrytý poklad Maty se kochá výhledem do dálky
i na přehradu
Tygřík dobyvatel na vrcholku
skalního masívu
Památeční fotka ze skalní vyhlídky. Výška cca 100m
Slezli jsme až dolů k vodě, kde jsme
si hráli s pískem a kameny
Sešup lesem k jedné ze skalních vyhlídek nad přehradou Objevili jsme i tajemnou jeskyni, kterou Tygřík musel samozřejmě prozkoumat Na okolních skalách je vidět velký pokles hladiny

Se setměním jsme se přesunuli do Písecké LaserGame arény, kde se nachází super herna s obřím kulečníkem, v němž se místo koulí používají malé fotbalové míče. No, to bylo něco pro nás. Ťukli jsme si však i normální kulec, zkusili air-hockey a nakonec si dali pořádnou bitku laserovýma pistolkama v suprové SciFi aréně. Parádní den.

Příprava obřího fotbalokulečníku
na hru
Tak tohle vypadá fakt hodně akčně Normální kulečník je samozřejmě
taky super
A na závěr tradiční a oblíbená LaserGame

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".