Den plný zábavy a prožitků (Lasergame, FunPark, Aquapark)

Parádní akce pro harmonizaci dětské duše. Akce střídala akci a od rána do večera jsme prožívali jednu sportovně zábavnou činnost za druhou. Trénovali jsme i různé formy týmové spolupráce, parádně se vyblbnuli a radovali se z té extra porce dobrodružství.

Dobývali jsme nepřátelská území laserovými zbraněmi v tajuplné SciFi aréně, pozorovali Prahu z výšky z Žižkovského vysílače, závodili na motokárách, lezli v obřích prolejzačkách, točili se na kolotočích, frčeli po skluzavkách, hopsali na trampošce a nafukovacích atrakcích, pařili na dětských automatech, soutěžili, hráli si, sportovali a zažili spousta dalších skvělých činností. A během toho všeho všeho jsme si užívali super zábavu.

Na konec jsme relaxovali a řádili v aquaparku, frčeli na tobogánech, hráli na babu v divoké řece, metali salta a přemety ze skokanských můstků, plavali pod vodou a nahřívali se ve vířivce i v bylinkové sauně. Prostě parádně užitej sobotní den.


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".