Den plný zábavy - Praha (23. prosince 2015)

Předvánoční čas vyzývá k harmonizaci dětské duše. Takže tradááá do víru sportu a zábavy - zorganizovali jsme opět 3 fázový den plný zábavy a poznání. Akce střídala akci a od rána do večera děti prožívaly jednu sportovně zábavnou činnost za druhou.

Úžasně jsme se vyblbli ve FunParku Žirafa, kde jsme hráli na babu v obřích prolejzačkách, jezdili tobogánama, závodili na motokárách, točili se na kolotočích, frčeli po skluzavkách, hopsali na trampošce a nafukovacích nesmyslech, pařili na dětských automatech, soutěžili, hráli si a zažili spousta radosti a zábavy.

Skvěle rozjetý den pokračoval v Aquaparku, kde jsme řádili ve vodě, frčeli na tobogánech, hráli na babu v divoké řece, metali salta a přemety ze skokanských můstků, zdolávali obří skluzavku, závodili kdo déle vydrží podvodou, nahřívali se ve vířivce a parádně si to užívali. Na závěr pak přesun do úžasné SciFi Lasergame, kde jsme dobývali nepřátelská území laserovými zbraněmi a dovršili tak super akčně strávený den. Paráda.

Řádíme v Aquaparku

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".