Jarní prázdniny 2016 - Orlické hory (27.2 - 2.3.)

Tentokrát jsme zvolili základnu v malebné chaloupce uprostřed pohádkově krásné přírody. Kolem zasněžené louky a lesy, zurčící potůček hned vedle chalupy a hlavně kousek odsud výborné poježdění na skvělých sjezdovkách.

Památeční foto na bezva ubytko uprostřed krásné přírody Kolem chaloupky, kde jsme bydleli protékal hezký potůček Výhled z okna na zasněženou louku Ondrášek se raduje ze sněhové nadílky a hraje si na hada

Počasí i sníh se každý den pěkně měnili, abychom se měli na co těšit. Zpočátku jsme frčeli na mokrém a zmrzlém sněhu, ovšem druhý den teploty spadly pod nulu a z oblohy se nasypalo 20cm krásného prašánku. To byla paráda. Brázdili jsme modré, červené i prudkou čenou sjezdovku, trénovali vedení oblouku po hraně, hodiny, otočky, skokánky a užívali si té sněhové parády.

Radost z pobytu na horách a na sněhu Do rána napadlo 20cm prašánku a celý kraj je krásně zahalený do bílé barvy Na vrcholu sjezdovky v Deštném Rozjímání uprostřed černé sjezdovky
Řítíme se z kopce dolů za vydatné chumelenice Parádní poježdění na čerstvém
utaženém prašánku
Chumelí a chumelí a sněhová
pokrývka roste a roste
Skoro kompletní sestava
prázdninových best riderů

Legrace z Rotace
(Adam a Domča)
Legrace z Rotace
(Adam a Míša)
Ondráškovy podoby
lyžování

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".