Prachovské skály - Velikonoční prázdniny (24. března 2016)

Čtyřdenní snowboardovou expedici ve Špindlu jsme začali poněkud netradičně a to zdoláním Prachovskách skal, které se nacházejí víceméně po cestě. Počasí nám přálo a my se tak mohli kochat desítkami skalnich monumentů. Šplhali jsme na skalní vyhlídky, prolejzali soutěskami mezi skalami a obdivovali tu krásu přírody.

Úchvatným zážitkem se stalo i objevení dlouhé tajemné jeskyně, kde byla tma jak v pytli a při jejimž průzkumu se nám podařilo objevit ukrytý poklad - kešku. No paráda. A po hezky sportovně stráveném dni v úžasné přírodě jsme se na zbytek Velikonočních prázdnin vydali brázdit kopce Špindlerovského skiareálu - viz další reportáž a fotogalerie zde.

Co bychom se báli na Prachovské skály. Aneb vyrážíme do centra skalního města Krásný výhled z jedné ze skalních vyhlídek Kluci mají radost, že se vydrápali až úplně nahoru na skálu Dobyvatelé prachovských skal
Kubík na vrcholu skalní vyhlídky a pod ním 80m díra dolů Úžasná a tajemné jeskyně, kde byla tma jak v pytli a na konci rafinovaně ukrytý poklad Rozjímání na vyhlídce Zasloužený odpočinek po zdolání další desítky výstupů

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".