Zakončení zimní sezóny ve Špindlu (8-10. dubna 2016)

Sněhu ještě všude dost a přesto nikde ani noha. Měli jsme tak sjezdovky prakticky sami pro sebe. Dokonce i u nástupu na lanovku, kde jindy bývá fronta, bylo zcela pusto. Na rozdíl od ostatních jsme se totiž nenechali odradit předpovědí počasí, která slibovala déšť jak z konve. A světe div se, ono sněžilo :)

Parádně jsme si užili zamračený závěr sezóny, radovali se ze sněžení, frčeli jak s větrem o závod, trénovali carving, učili se triky na boxech, blbnuli v opuštěné U-rampě a jako vrcholný zážitek jsme testovali odvahu na mega skokánku s hustým nákopem. Dafča by mohl vyprávět :)

Užíváme si, že máme sjezdovky sami pro sebe U turniketů ani noha. Špindl zeje prázdnotou. Chvilku jsme neohroženě jezdili
i v dešti
Trénujeme přejezdy a triky na boxech
Víkendová sestava best riderů Rovnovážná cvičení pod lanovkou Hurá, sněží. No paráda Funpark na Hromovce stále funguje

A protože prázdno nebylo jen na sjezdovkách, ale i ve zbytku Špindlu, vyrazili jsme do víru města se pořádně vyřádit v Aquaparku, zrelaxovat a odpočinout do Wellness, zablbnout do dětské herny, zapinkat pár partiček kulečníku, nebo si v prázdné restauraci dát pizzu. Krásně užité hory.

Dafčův nečekaný polet :) Partička kulečníku vždy přijde vhod Blbnutí pod vodou Naloženi ve vířivkách ve Wellnes

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".