Hop a skok po sídlišti (8. června 2016)

Další parta a trénink na hopsacích botkách. Potrénovali jsme základy, zahráli na skákacích botech nějaké ty hry a důkladně poběhali a poskákali po sídlišti. Fyzička roste přímo raketově a dětičky jsou důkladně vysportované, unavené, ale šťastné.

Na závěr jsme si dali krutopřísný test naší schopnosti soustředění a koordinace pohybů. Doběhli jsme si na kraj sídliště pro zmrzku a pak jí zkoušeli baštit, hopsajíce při tom. Při chůzi a lehkém poklusu to celkem šlo. Avšak běhat a lízat, to už je přece jenom moc hustej level :)

Trénování sprintu na 60 metrů byl docela dobrej nářez Seskoky z houpaček a blbnutí v parku Odpočívající borci v trávě jak dva hříbečci Prý, že teď už nebudou mít krátké nohy na pedály
Příprava zmrzliny na test lízání za běhu Pokus o lízání zmrzky při houpavé chůzi Kuba celkem ůspěšně vyzkoušel se skákacíma botkama i skluzavku Zasloužený odpočinek po přeběhnutí celého sídliště

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".