Super léto na Pálavě (17.-21. července 2016)

Prázdniny v plném proudu a dobrodružství lákají. Zamířili jsme na Jižní moravu k pohoří Pálavy, kde jsme si zbudovali obří stan u přehrady a užívali si naplno všech letních a vodních radovánek. Dováděli jsme ve vodě, hráli vodní fotbal i baseball, brázdili hladinu na šlapadlech i nafukovacích člunech, hopsali na skákacích botech, lovili škeble, pařili na trenažérech, bourali na autodromu a metali salta a přemety na soustavě velkých trampolín. A kdo chtěl, skvěle si pojezdil na wakeboardu.

Užíváme si léta a frčíme po vodní hladině Blbneme na šlapadlech a nafukovacích člunech Vodní fotbálek je pořádnej mazec Taková letní pohodička u vody

Parádně jsme si užili i průzkumy pohoří Pálavy. Zdolávali jsme krásné skalní monumenty, prolejzali úchvatné zříceniny, objevovali tajné jeskyně, kochali se nádhernými výhledy, obdivovali pozoruhodnou přírodu, dobyli nejvyšší vrchol Děvín, nasávali vědomosti z cedulí naučných stezek a nalezli i někoik ukrytých pokladů. Super.

Odpočinek na jedné s krásných pálavských vyhlídek Příprava na zdolání skalního masívu Péťa si užívá parádní výhledy na přehradu Patrik u starobylého hradu s krásnou vyhlídkou
Lozit po skalách a po hradech,
to by nám šlo
Radost z dobytí dalšího vrcholového bodu Pozůstatky hradu, na který se
za chvíli vydrápeme
Tým nadšených horolezců
a hradolezců

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".