Po hřebenech Jeseníků (22. až 26. července 2016)

Horská expedice jak malovaná. Potulovali jsme se v lesích i po hřebenech hor, čvachtali v horských potůčcích, překonávali bažiny a pralesy, lezli po skalách, poznávali přečerpávací i větrné elektrárny, nacházeli souznění s přírodou, a s neustále modrými pusami od všudepřítomných borůvek objevovali tajné skrýše s poklady.

Borůvky všude, kam oko dohlédne Zasloužený relax na balvanech na vrcholku hory Z rozhledny na vrcholku sjezdovky v Koutech jsou krásné výhledy Poznáváme jméne jednotlivých vrcholů
a rozjímáme kde jsme už byli a kam ještě půjdeme

Hráli jsme si, užívali čistého horského vzduchu a naučili se hopsat na skákacích botech. Zdolány vrcholy: Velký klínovec (1164m), Výrovka (1167m), Malý Jezerník (1208m), Velký Jezerník (1309m). Medvědí hora (1163m), Kamenec (1250m), Dlouhé Stráně (1353m), Mravenečník (1343m). Kamenné oko (1310m) a Červená hora (1333m). No, paráda.

Rysí skála a úžasné výhledy do údolí
i na protější kopce
Zvěčněni u skalního monumentu Kamenné okno Nasávání energie na vrcholku dalšíh hory Běhání po sjezdovce na skákacích botech

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".