Letní tábor "Léto na Maliné", oddíl Bikerů (1.8. až 10.8.2016)

Počasí nám přálo, parta byla skvělá a tak jsme si užili hromady sportu, rekreace, zábavy, dobrodružství a radosti. Projezdili jsme na kolech super terény Moravského Krasu a Rakoveckého údolí, prolezli několik jeskyní a odlovili pomocí GPS několik důmyslně ukrytých pokladů - kešek.

Nejvíc nám však učarovaly PumpTrack a SingleTraily vybudované v nedalekých lesích. Několik kilometrů dlouhé lesní sešupy plné skokánků, hrbolů a klopených zatáček. Prostě boží. Nadšeně jsme frčeli z kopce dolů, řvali hrůzou i nadšením a užívali si parádních bikerských zážitků.

Pohodový relax na břehu
Jedovnické přehrady
Na lesních cestičkách plných šutrů a kořenů někdo jede a někdo vede Tým odvážných riderů po přežití krutopřísné cesty lesem Skalní masív s úžasnou jeskyní, kterou jsme si prolezli
Ani náročný terén nemůže správné bikery zastavit Frčíme s větrem o závod
odlovit další kešku
Sjíždíme do údolí Rudického propadání, kde se to hemží skalami a jeskyněmi PumpTrack jsme si zamilovali
a parádně se tam vyblbli

Vychutnávali jsme si však i další táborové radovánky, paintbal, airsoft, trampoliny, vzduchovky, fotbal, baseball, střelbu z luku i indiánských flusaček, vodní bitvy, spaní pod širákem, jezdili jsme na waveboardech, vyráběli suprovou keramiku a ozdoby a někteří si zkusili i lození v lanovém centru. Prostě úplně skvělý tábor.

Oddíl Bikerů a Geocacherů
na táborové základně
Rozděláváme oneň starým
způsobem: křesáním
Porada a reflexe programu
na táborové základně
Ozbrojení až po zuby před
utkáním v paintbalu
VIDEO: První jízda na SingleTrailu

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY


Kompletní fotogalerie celého tábora
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".