Trek po Albertových skalách (11. září 2016)

Tak tohle byla celkem hustá jízda. Tušili jsme, že tenhle trek bude trošku obtížnější, avšak to co nás čekalo na místě bylo chvílemi fakt hustý. Stezky lesem se střídaly s obdivuhodnými technickými pasážemi i feratami po skalách a každou chvilku se objevila nějaká úžasná vyhlídka na přehradu. Radost pohledět.

Zdolali jsme nejvyšší vrchol Albertových skal (490m n.m.) i sešli skoro k hladině přehrady (270m n.m.). Přelejzali skalní římsy a drápali se po skalách neustále nahoru, dolů, nahoru, dolů ... Odlovili jsme úspěšně i několik kešek a učili se soustředěnosti a technice potřebným ke zdolání náročných, ale krásných přírodních terénů. Zdoláno celkem převýšení 700m na trase 8km. Tělo se však cítí, jako po 30km v horách. Výživný trénink a parádní horská turistika :)

Radujeme se na skalní vyhlídce 100m nad přehradou. No, není tu boží výhled? Cestou necestou, míříme zvesela stále vpřed Na začátku cesty jsme plní sil a elánu Skálu vlevo jsme pohodově celou přelezli až na konec do lesa
Na skále 100m vysoko nad přehradou Radost se zdolání další skalní vyhlídky Na náročnějších úsecích bylo možno přidržovat se řetězů přikovaných ke skále Připravujeme se na náročný přechod skalního masívu (v dálce vlevo nad vodou)
Vyhlídka na
Albertových skalách

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".