Průchod Peklem a České středohoří (23. až 25. září 2016)

Pohodová víkendovka osobního rozvoje uprostřed krásné přírody Českého středohoří. Ubytovali jsme se v Meditačním centru Oslovice a odtud dělali výlety do okolí. Prolejzali jsme přírodní rezervaci Peklo, zkoumali tajuplné jeskyně, převisy, štoly, chodby ve skalách a obdivovali úžasné přírodní scenérie. Učili jsme se překonávat překážky po cestě i uvnitř sebe a porozumět své vnitřní síle, potenciálu a jedinečnosti v souvislostech se silou přírody.

Vydrápali jsme se i na kopec sopečného původu a zdolali zříceninu na jeho vrcholu, trénovali soustředěnost, ukotvení v přítomnosti a koordinaci pohybu při běhu na skákacích botkách a jízdě na hoverboardu. Dobrodružství v přírodě jsme obohacovali zábavnými hrami pro rozvoj intuice a komunikace a užili si tak spoustu zábavy a harmonizace těla i ducha.

Radost z překonávání překážek kolem sebe i v sobě Ha. Chodba ve skále. Kam asi vede?
To se musí prozkoumat
Tajemná hluboká jeskyně.
Máme se bát a nebo je to výzva?
Krásné skály všude kolem a po spoustě z nich se dá i bezpečně lézt
Putujeme kaňonem
přírodní rezervace Peklo
Tajemná zřícenina na vrcholu dávno vyhaslé sopky Památeční fotka celého teamu na vrcholu hory Manévry vrtulníku nad vrcholkem hradu

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".