Den plný akce a zábavy (FreeStyle Kolbenka, LaserGame, Aquapark)

Výtečné 3-fázové sportovně-akční vyřádění, aneb parádní akce pro harmonizaci dětské duše. Dopoledne jsme věnovali nácvikům skoků, salt, přemetů a poletů vzduchem ve speciální aréně. Hopsali jsme jak v trampolínovém parku, tak i do bazénu s molitanovými kostkami. Kromě rovnováhy a koordinace jsme tak trénovali i odvahu, sebedůvěru a emoční stabilitu při výstupech z komfortní zóny.

Nejoblíbenější atrakcí se staly skoky s kruhem, kdy děti frčely po rampě střemhlav dolů směrem na pekelně nakopávací skokánek, aby následně plachtily vzduchem a skončili v molitanovém bazénku. Naprosto boží. Příště to musíme zkusit třeba se snowboardem, ať natrénujeme na zimu :)

Skvěle započatý den jsme poté korunovali laserovými souboji v krásné SciFi aréně, otestovali technologii pro hraní virtuální reality a nakonec si dopřáli vyřádění a relax v Aquaparku. Metali jsme salta ze skokánků, frčeli po tobogánech, plavali pod vodou a na konec se nahřívali v sauně. Parádně užitej den.

Spousta trampolíííín a spousta možností jak na nich hopsat Super pocit, zkoušet salta do molitanového bazénku Kuba točí frontflip i s nějakým tím vrutem Rozjezd, nákop a pak letííííme vzduchem, někdy i vzhůru nohama
Vzdušný polet
Petr na kruhu
Vzdušný polet
Kuba na kruhu
Vzdušný polet
Aleš na kruhu
Vysmátí a spokojení před vstupem do LaserGame Vyzkoušet je třeba i hrací simulátory Vyzbrojeni a připraveni na pořádnou jízdu v Laser Aréně Aquapark na konec jako třešnička na dortu :)

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".