Mezinárodní setkání terapeutů, koučů a lektorů ŽM (26. až 27. 11. 2016)

Skvělá víkendová akce, kde jsme se setkali s kolegy z ČR i zahraničí. Diskutovali jsme o technikách osobního rozvoje a předávali si zkušenosti v práci s dospělými i dětskými klienty. Jan Bárta představil poznatky a výsledky práce na osobním i sportovním rozvoji dětí v rámci projektu PrimaHory.cz a přiblížil i naší metodiku práce s hyperaktivními či naopak do sebe uzavřenými dětmi. Vystoupení sklidilo oprávněný zájem a bylo zakončeno potleskem. Díky.

Jan Bárta představuje poznatky a výsledky práce na osobním i sportovním rozvoji dětí v rámci projektu PrimaHory.cz Kolegyně Vlasta vystoupila se zkušenostmi koučováni dospělých v Brně Porozumění s kolegyněmi ze Slovenska bylo báječné Tématické diskuse u stolečků
Jan Bárta představuje poznatky a výsledky práce na osobním i sportovním rozvoji dětí v rámci projektu PrimaHory.cz Všichni bedlivě naslouchají :) Účastníci víkendového setkání terapeutů, koučů a lektorů ŽM Skupinka vysmátých terapeutů a koučů :)

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".